BASIN BÜLTENİ

45’LİK SEVERLERE MÜJDE: GÖKÇE KILINÇER’İN YENİ İKİ ŞARKISI YAYINLANDI ! 

Londra’da müzik çalışmalarını sürdüren başarılı vokalist, besteci ve söz yazarı Gökçe Kılınçer, iki yıldır çalışmalarını sürdürdüğü yeni albümünün habercisi olan iki şarkıyı önden dinleyicilerin beğenisine sundu. 

” Sev Derim ” ve ” Neyleyim ” isimli iki şarkısı 45’lik plak formatında basılan ve aynı zamanda tüm dijital platformalarda yer alan Gökçe Kılınçer, hayranlarının hasretle beklediği bu dönemi sevenlerine müjdeliyor. 

Farklı tarzı ile müziğe yeni bir tını kazandıran Gökçe Kılınçer, kendine has vokal biçimi ve şarkılarının sözleri itibariyla dinleyiciyi geçmişe götürüyor. 

45’lik günümüze Gökçe’yle geri dönüyor ! 

İki şarkılık maxi single çalışmasını 45’lik formatta kaydedildiği ilk halleriyle sunan sanatçının söz ve müziği kendine ait olan şarkıları Bobina’nın prodüktörlüğünde, kayıt ve miksleri Londra’da bulunan Hicaz Stüdyosu’nda tamamladı. 

Gökçe Kılınçer’in önümğzdeki aylarda dinleyici ile buluşacak olan ikinci stüdyo albümü öncesi yayınladığı Sev Derim ve Neyleyim şarkıları Hicazplaks etiketiyle 14 Eylül’de tüm dijital platformlarda ve plak formatıyla www.gokcekilincer resmi websitesi ve müstesna plak dükkanlarında yerini aldı.
Yeni konserler, albümler ve Gökçe Kılınçer hakkında tüm bilgiler için takip edin!​


Facebook


Twitter


Youtube


Instagram


Spotify


Apple

Yeni konserler, albümler ve Gökçe Kılınçer hakkında tüm bilgiler için kayıt olun!

[wpforms id=”102″]